Lista startowa zawodników 2020 r.

                                        KOMUNIKAT

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Międzynarodowych Mistrzostw Polski  za intensywne i ekscytujące zawody. Mimo ograniczeń, problemów technicznych i obecnej sytuacji  udało się przeprowadzić mistrzostwa.

Podziękowania składamy również sponsorom i  obsłudze za wsparcie.

Z powodów technicznych mamy opóźnienie w przekazie wyników z zawodów. Postaramy się w przyszłym tygodniu udostępnić  podsumowanie .

 

 

Dziękuje i pozdrawiam Wasz Franek! 

 

 

 

 

Lista startowa

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski - Zalesie 03-04.10.2020

 

 

Benchpress EQ

 

1.     Dorian Derwieczyński ur.29.12.2004r. Kat. wag. 90Kg T13-15

 

2.     Dawid Urbanowicz ur.05.11.1999r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

3.     Krzysztof Wolszczak ur.02.06.1985r. Kat. wag. 75Kg O

 

4.     Patryk Kozieł ur.04.07.1987r. Kat. wag. 100Kg O

 

5.      Rafał Żarnowski ur.11.03.1992r. Kat. wag. 100Kg O

 

6.     Bartłomiej Rogoziński ur.05.06.1982r. Kat. wag. 110Kg O

 

7.      Rafał Pałubicki ur.00.00.1976r. Kat. wag. 125Kg O M

 

8.     Rafał Szendera ur. 05.11.1971r. 75Kg M2

 

9.     Adam Ubertowski ur.19.02.1967r. Kat. wag. 125Kg M3

 

10.Wojciech Kramer ur.10.08.1961r. Kat. wag. 125Kg M4

 

11.Franciszek Szabluk ur.17.09.1956r. Kat. wag. 100Kg M5

 

12. Wojciech Grabowski ur.31.03.1951r. Kat. wag. 110Kg M6

 

13.Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7

 

14.Stefan Sochański ur.17.11.1948r. Kat. wag. 90Kg M7

 

15.Paweł Pruszyński ur.04.04.1998r. Kat. wag. 90Kg O

 

16.Daniel Kowalczyk ur.24.12.1977r. Kat. wag. 100Kg O

 

17.Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat. wag. 100Kg M1

18. Rafał Makowski ur.                     kat. wag. 90 kg

19. Dawid Wełna                             kat. wag. 100

20. Tomasz Wiktor                         kat. wag 140 kg

21. Przemysław Szałas                    kat. wag 125 kg.

 

 

 

 

 

Benchpress Monster

 

1.      Aleksandra Szymczykowska ur.17.04.1998 r. Kat. Wag. 56 Kg  J

 

2.     Artur Kozłowski ur.25.10.2002r. Kat. wag. 100Kg T16-17

 

3.      Alan Walkowiak ur.26.08.2002r. Kat. wag. 100Kg T16-17

 

4.      Kryspin Mankowski ur.11.12.2001r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

5.     Sebastian Świntoński 09.04.1998 r. Kat. wag. 75 Kg. J23

 

6.      Piotr Jęsiak ur.13.07.1993r. Kat.wag.67,5 Kg O

 

7.      Paweł Krzemiński ur.16.06.1992r. Kat. wag. 90Kg O

 

8.      Patryk Kozieł ur.04.07.1987r. Kat. wag. 100Kg O

 

9.      Sebastian Dąbrowski ur.21.07.1980r. Kat.wag.100kg O

 

10. Krystian Fijałkowski ur.24.11.1992r. Kat.wag.100kg O

 

11. Jarosław Buczko ur.24.04.1992r. Kat. wag. 100Kg O

 

12.Patryk Kozieł ur.04.07.1987r. Kat. wag. 100Kg O

 

13.Patryk Citko ur.15.11.1994r. Kat. wag. 110Kg O

 

14. Krystian Liebrecht ur.11.07.1989r. Kat. wag. 110Kg O

 

15.Tomasz Obcowski Kat. wag. 110Kg O i M

 

16.Kamil Bałdyga ur.16.10.1988r. Kat. wag. 125Kg O

 

17.Rafał Pałubicki ur. 1976r. Kat. wag. 125Kg O M

 

18. Krzysztof Cieślak ur.09.11.1984r. Kat. wag. 140Kg O

 

19. Marcin Karkula ur.22.12.1982r. Kat. wag. +140kg O

 

20.Jacek Tyma ur.04.07.1981 r. kat. wag 100 O 

 

21.Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat. wag. 100Kg M1

 

22. Adam Szutko ur.26.04.1978r. Kat. wag. 110Kg M1

 

23. Rafał Szendera ur. 05.11.1971r. Kat. wag75Kg M2

 

24. Arkadiusz Herold ur.02.07.1973r. Kat. wag. 100Kg M2

 

25. Krzysztof Bożyczko Jałocha ur.02.09.1965r. Kat.wag.125kg M3

 

26. Wojciech Kramer ur.10.08.1961r. Kat. wag. 125Kg M4

 

27. Franciszek Szabluk ur.17.09.1956r. Kat. wag. 100Kg M5

 

28. Wojciech Grabowski ur.31.03.1951r. Kat. wag. 110Kg M6

 

29. Dariusz Zwoliński ur.06.11.1974r. Kat. wag. 90Kg M2

 

30. Remigiusz Zwoliński ur.15.08.2003r. Kat. wag. 110Kg T16-17

 

31. Marcin Zwoliński ur.22.01.2005r. Kat. wag. 75Kg T13-15

 

32. Paweł Pruszyński ur.04.04.1998r. Kat. wag. 90Kg O

 

33.Nikodem Labuda ur. 05.09.2001 r. kat. Wag 82,5 kg. T 18-19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martwy ciąg (Deadlift RAW)

 

 

 

 

 

1.     Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat. wag. 60Kg T13-15

 

2.      Wiktoria Serkos ur.29.07.2003r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

3.      Dorota Trojanowska ur.15.02.2003r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

4.      Magdalena Szpila ur.06.03.2002r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

5.      Karolina Dubij ur.12.02.2002r. Kat. wag. 67,5 Kg T18-19

 

6.      Weronika Binkowska ur.31.05.2000r. Kat. wag. 82,5kg T18-19

 

7.      Martyna Dubij ur.14.05.1999r. Kat. wag. 52Kg J23

 

8.      Ela Kardaś ur.16.12.1999r. Kat. wag. 60 kg J23

 

9.      Weronika Lenort ur.17.02.2000r. Kat. wag. 67,5kg J23

 

10. Monika Nowicka Tymecka ur.15.10.1990 Kat. wag. 67,5kg O

 

11. Renata Zapała ur.28.07.1994r. Kat. wag. 75 kg O

 

12. Marta Sprycha ur. 03.08.1992r. Kat. Wag. 82,5kg O

 

13. Magdalena Ciureja ur.17.08.1988r. Kat. wag. 90Kg O

 

14. Beata Kowalska ur.28.08.1973r. Kat. wag. 75kg M2

 

15. Dorian Jarosz ur.31.08.2005r. Kat. wag. 60Kg T13-15

 

16. Eryk Banach ur.20.09.2005r. Kat. wag. 67,5kg T13-15

 

17. Kamil Płaksa ur.09.01.2005r. Kat. wag. 67,5kg T13-15

 

18. Mateusz Kubiak ur.09.06.2004r. Kat. wag. 75Kg T13-15

 

19. Dorian Derwieczyński ur.29.12.2004r. Kat. wag. 90Kg T13-15

 

20.Radosław Bober ur.28.01.2004r. Kat. wag. 56 kg T16-17

 

21.Kacper Kostera ur.06.05.2002r. Kat. wag. 90Kg T16-17

 

22.Miłosz Bartnicki ur.05.07.2001r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

23. Mateusz Stermolewski ur.21.05.2001r. Kat. wag. 82,5kg T18-19

 

24. Dominik Wasilkiewicz ur.29.07.2000r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

25. Patryk Borzestowski ur.24.08.1997r. Kat. wag. 90Kg J23

 

26. Michał Pawłowski ur.01.25.1998r. Kat. Wag 110 kg J23

 

27.Paweł Zadrożny ur.12.06.1998r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

28.Jakub Pączkowski ur.27.10.1997r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

29.Karol Zając ur.15.09.1997r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

30. Norbert Kanduła ur.           Kat. wag. 90Kg J23

 

31. Maciej Telatycki ur.21.11.1998r. Kat. wag. 100Kg J23

 

32. Krystian Ludkowski ur.21.10.1998r. Kat. wag. 125Kg J23

 

33. Piotr Stefaniuk ur.08.02.1991r. Kat. wag. 67,5kg O

 

34. Dominik Szewczyk ur.22.02.1995r. Kat. wag. 75Kg O

 

35. Marcin Sokołowski ur.06.01.1990r. Kat. wag. 75Kg O

 

36. Bartłomiej Szaflarski ur.01.08.1990r. Kat. wag. 82,5kg O

 

37. Mateusz Rufkiewicz ur.27.06.1988r. Kat. wag. 90Kg O

 

38. Mateusz Wójtowicz ur.18.10.1994r. Kat. wag. 100Kg O

 

39. Karol Frąckowiak ur.08.12.1991r. Kat. wag. 100Kg O

 

40. Mariusz Bartołowicz ur.10.12.1979r. Kat. wag. 110Kg O i M

 

41. Zdzisław Sadowski ur.10.05.1989r. Kat. wag. 110Kg O

 

42.Łukasz Waszczuk ur.               kat. wag. 110Kg O

 

43.Jakub Sędzik ur.09.08.1996r. Kat. wag. 110Kg O

 

44. Kamil Dworak ur.14.10.1986r. Kat. wag. 110Kg O

 

45. Sławomir Milewski ur.18.04.1981r. Kat.wag. 125 kg O

 

46. Patryk Łazor ur.03.08.1993r. Kat. wag. 125Kg O

 

47. Rafał Wójcik ur. 03.10.1987r. 125Kg Open Martwy ciąg

 

48. Maciej Zaborowski ur.21.05.1987r. Kat. wag. 140Kg O

 

49. Mariusz Wyrozębski ur.01.04.1982r. Kat. wag. 140Kg O

 

50. Piotr Gaj ur.02.12.1993r.Kat. wag.  140 Kg O

 

51. Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat. wag. 100Kg M1

 

52. Tomasz Bejgrowicz ur.25.05.1979r. Kat. wag. 110Kg M1

 

53. Paweł Pracownik ur.27.08.1973r. Kat. wag. 75Kg M2

 

54.Mariusz Rufkiewicz ur.23.03.1967r. Kat. wag. 110Kg M3

 

55. Robert Nemś ur.15.06.1969r. Kat. wag. 125 kg M3

 

56.Marek Dawidowicz ur.26.01.1970r. Kat. wag. 140Kg M3

 

57. Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag . 90Kg M5

 

58. Wiesław Wróbel ur.02.07.1956r. Kat. wag. 100Kg M5

 

59.Janusz Witkowski ur.22.02.1960r. Kat wag. 110Kg M5

 

60.Ryszard Śliwiński ur.22.01.1950r. Kat. wag. 75Kg M7

 

61.Stefan Sochański ur.17.11.1948r. Kat. wag. 90Kg M7

 

62. Jan Łuka ur.07.06.1949r. Kat wag. 90Kg M7

 

63.Rafał Grzesiuk ur.08.06.1986r. Kat. wag. 67,5Kg O

 

64. Konrad Misieczko ur.14.07.1996r. Kat. wag. 90Kg O

 

65. Paweł Likus ur.01.04.1991r. Kat. wag. 90Kg O

 

66. Angelika Gryc ur.23.07.2003r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

67.Wiesław Kiwacki ur.11.11.1976r. Kat. wag. 75Kg O

 

68. Łukasz Kozłowski ur.10.12.1982r. Kat. wag. 75Kg O

 

69. Krystyna Abramczyk-Puzio ur.23.04.1965r. Kat. wag. 90Kg M3

 

70. Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat. wag. 75Kg M6

 

71.Jacek Tyma ur.04.07.1981 kat. Wag. 100 kg O

 

72.Nikodem Cieleban ur.01.07.2000r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

73.Andrzej Kołodziejczyk ur.10.11.1990r. Kat. wag. 75Kg O

 

74.Jakub Stachurski ur. 19.06.2001 r. kat. Wag .82,5 kg.  T18 -19

 

75.Przemysław Kawczyński ur. 27.03.1994 r. Kat. wag 82.5 kg O

 

76.Nikodem Labuda ur. 05.09.2001 r. kat. Wag 82,5 kg. T 18-19

 

77.Damian Stankiewicz ur. 05.09.1998 r. kat. Wag. 90 kg. J 20-23

78. Artur Gęgotek ur.                      kat. wag 75 kg J23

79. Witold Jałocha ur.                       kat. wag. 100 kg

 

 

 

 

 

 

 

Trójbój siłowy (PL)

 

1.         Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat. wag. 60Kg T13-15

 

2.          Martyna Wasilewska ur.10.06.2003r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

3.         Kasandra Patelczyk ur.06.06.2000r. Kat. wag. 60Kg T18-19

 

4.         Klaudia Pyka ur.04.10.1998r. Kat. wag. 52Kg J23

 

5.         Martyna Korzeniewicz ur.30.04.1996r. Kat. wag. 75Kg J23

 

6.         Magdalena Wicher ur.25.05.1978r. Kat. wag. 56Kg O

 

7.         Aleksandra Fabiańska ur.31.05.1990r. Kat. wag. 60Kg O

 

8.         Aldona Kopeć ur.08.11.1994r. Kat. wag. 60Kg O

 

9.          Anita Rygał ur.25.05.1990r. Kat. wag. 60Kg O

 

10.      Monika Nowicka Tymecka ur.15.10.1990 kat. wag. 67,5kg O

 

11.      Ewa Lipka ur.24.12.1003r. Kat. wag. 90 kg O

 

12.      Aleksandra Przygoda ur.03.09.1983r. Kat. wag. 82,5kg O

 

13.      Bogusława Błaszczuk ur.29.07.1978r. Kat. wag. 67,5kg M1

 

14.      Kaja Kwiatkowska ur.24.08.1974r. Kat. wag. 82,5kg M2

 

15.      Marzena Wiśniewska ur.08.05.1971r. Kat. wag. 90Kg M2

 

16.      Hubert Jaworski ur.22.05.2004r. Kat. wag. 90Kg T13-15

 

17.      Dorian Derwieczyński ur.29.12.2004r. Kat. wag. 90Kg T13-15

 

18.      Radosław Bober ur.28.01.2004r. Kat. wag. 56 kg T16-17

 

19.      Bartosz Buława ur.23.09.2002r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

20.    Paweł Grab ur.06.11.1983r. Kat. wag. 75Kg O

 

21.      Filip Lubański ur.17.08.2004r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

22.      Mikołaj Woch ur.20.08.2004r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

23.      Jakub Nadoliński ur.12.04.2003r. Kat. wag. 82,5kg T16-17

 

24.      Alan Walkowiak ur.26.08.2002r. Kat. wag. 100Kg T16-17

 

25.      Gabriel Medyński ur.10.09.2001r. Kat. wag. 67,5kg T18-19

 

26.      Mateusz Troć ur.05.06.2002r. Kat. wag. 82,5kg T18-19

 

27.     Piotr Szewczyk ur.19.09.2001r. Kat. wag. 82,5kg T18-19

 

28.      Maciej Szpyruk ur.26.03.2002r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

29.      Kryspin Mankowski ur.11.12.2001r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

30.      Marcin Pryt ur.17.02.2001r. Kat. wag. 100Kg T18-19

 

31.      Rafał Nazaruk ur.05.11.1997r. Kat. wag. 67,5kg J23

 

32.      Bartłomiej Woroński ur.13.01.1997r. Kat. wag. 75Kg J23

 

33.      Konrad Mrozowski ur.12.07.1999r. Kat. wag. 75Kg J23

 

34.      Łukasz Babecki ur.21.01.1999r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

35.      Mateusz Trepkowski ur.02.04.1997r. Kat. wag. 90Kg J23

 

36.      Łukasz Tomaszewski ur.21.04.1998r. Kat. wag. 90Kg J23

 

37.      Michał Zięba ur.22.09.1998r. Kat. wag. 100Kg J23

 

38.      Cezary Laskowski ur.24.08.1998r. Kat. wag. 110Kg J23

 

39.      Michał Pawłowski ur.01.25.1998r. kat wag 110 kg J23

 

40.      Piotr Stefaniuk ur.08.02.1991r. Kat. wag. 67,5kg O

 

41.     Tomasz Borowczyk ur.27.08.1988r. Kat. wag. 75Kg O

 

42.     Adrian Wierzbicki ur.14.04.1993r. Kat. wag. 75Kg O

 

43.     Marcin Helwig ur.13.07.1987r. Kat. wag. 82,5kg O

 

44.      Piotr Mertens ur.12.11.1988r. kat. wag. 82,5kg O

 

45.      Patryk Mocek ur.03.12.1996r. Kat. wag. 82,5kg O

 

46.      Mateusz Wójtowicz ur.18.10.1994r. Kat. wag. 82,5kg O

 

47.      Piotr Rosiński ur.24.04.1991r. Kat. wag. 82,5kg O

 

48.      Konrad Winiecki ur.23.01.1986r. Kat. wag. 90Kg O

 

49.      Marcin Kosutra ur.23.10.1988r. Kat.wag. 90Kg O

 

50.      Michał Lis ur.14.08.1988r. Kat. wag. 90Kg O

 

51.      Amadeusz Dziemianko ur.03.06.1993r. Kat. wag. 90Kg O

 

52.      Krzysztof Rumel ur.26.09.1983r. Kat. wag. 90Kg O

 

53.      Mateusz Piórkowski ur.18.04.1991r. Kat. wag. 90Kg O

 

54.      Oktawia Lurka ur. 22.02.1990 r. kat. wag 82,5 kg. O

 

55.      Michał Fedurek ur.23.08.1994r. Kat. wag. 90Kg O

 

56.      Mateusz Rufkiewicz ur.27.06.1988r. 90Kg O

 

57.      Aleksander Sykut ur.09.08.1994r. kat. wag. 100Kg O

 

58.      Jacek Tyma ur. 04.07.1981 ur. Kat. Wag 100 O

 

59.     Karol Frąckowiak ur.08.12.1991r. Kat. wag. 100Kg O

 

60.      Bartosz Zaik ur.26.06.1985r. Kat. wag. 100Kg O

 

61.      Krzysztof Grzemiński ur.26.03.1987r. Kat. wag. 110Kg O

 

62.      Patryk Citko ur.15.11.1994r. Kat. wag. 110Kg O

 

63.      Jakub Borkowski ur.27.03.1996r. Kat.w ag. 110Kg O

 

64.      Michał Pyczak ur.23.01.1996r. Kat. wag. 110Kg O

 

65.     .Łukasz Waszczuk ur.                kat. wag. 110Kg O

 

66.     Kacper Maszczak ur.30.04.1996r. Kat. wag. 110Kg O

 

67.     Marek Tatkiewicz ur.18.06.1980r. Kat. wag. 110Kg O

 

68.     Oskar Bar ur.02.10. 1994r. Kat. wag. 110Kg O

 

69.     Kamil Dworak ur.14.10.1986r. Kat. wag. 110Kg O

 

70.     Marcin Wajda ur.03.09.1986r. Kat.wag. 125 kg O

 

71.     Kamil Kargul ur.26.10.1985r. Kat.wag. 125Kg O

 

72.      Łukasz Lipka ur.24.09.1992r. Kat.wag. 125Kg O

 

73.     Patryk Łazor ur.03.08.1993r. Kat. wag. 125Kg O

 

74.     Mariusz Wyrozębski ur.01.04.1987r. Kat.wag. 140Kg O

 

75.     Wojciech Walania ur.29.01.1976r. Kat.wag. 82,5kg M1

 

76.     Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat wag. 100Kg M1

 

77.     Rafał Klauz ur.16.04.1971r. Kat.wag. 110Kg M2

 

78.     Krzysztof Tur ur.30.07.1967r. Kat.wag. 90Kg M3

 

79.     Mariusz Rufkiewicz ur.23.03.1967r. Kat. wag. 110Kg M3

 

80.     Wiesław Wróbel ur.02.07.1957r. Kat.wag. 100Kg M5

 

81.     Janusz Witkowski ur.22.02.1960r. Kat.wag. 110Kg M5

 

82.     Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat.wag. 82,5kg M7

 

83.     Krystian Grzejszczak ur.03.01.1978r. Kat. wag. 82,5 kg M1

 

84.     Szymon Tarwacki ur.09.06.2002r. Kat. wag. 125Kg T16-17

 

85.     Rafał Grzesiuk ur.08.06.1986r. Kat. wag. 67,5Kg O

 

86.     Agnieszka Zaroślińska ur.05.10.1997r. Kat. wag. 60Kg J23

 

87.     Tomasz Szarek ur.26.03.1988r. Kat. wag. 100Kg. O

 

88.     Sebastian Stanek ur.23.09.1999r. Kat. wag. 125Kg J23

 

89.      Monika Nowicka Tymecka ur.15.10.1990 kat. wag. 67,5kg O

 

90.      Paweł Likus ur.01.04.1991r. Kat. wag. 90Kg O

 

91.      Antoni Staniek ur.11.12.2000r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

92.      Jakub Jarończyk ur.24.10.2005r. Kat. wag. 67,5Kg T13-15

 

93.      Dariusz Zwoliński ur.06.11.1974r. Kat. wag. 90Kg M2

 

94.      Marcin Zwoliński ur.22.01.2005r. Kat. wag. 75Kg T13-15

 

95.      Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag . 90Kg M5

 

96.      Wiesław Kiwacki ur.11.11.1976r. Kat. wag. 75Kg O

 

97.     Bartłomiej Szacmajer ur.16.06.1997r. Kat. wag. 110Kg J20-23

 

98.     Jan Szopa ur.09.12.2001r. Kat. wag. 110Kg T18-19

 

99.      Maciej Kreczmer ur.06.05.1994r. Kat. wag. 75Kg O

 

100.                         Paweł Just ur.14.08.1999r. Kat. wag. 82,5Kg J20-23

 

101.                        Andrzej Kołodziejczyk ur.10.11.1990r. Kat.wag. 75Kg O

 

102.                        Kamil Wójcik ur.04.04.1991r. Kat. wag. 140Kg O

 

103.                        Alicja Karsznia ur.22.10.1997r. Kat. wag. 60Kg J20-23

 

104.                        Kacper Kowalewski ur.09.05.1996r. Kat. wag. 82,5Kg O

 

105.                        Michał Welet ur.15.11.2000r. Kat. wag. 100Kg T18-19

 

106.                         Łukasz Dobrowolski ur.28.12.1983r. Kat. wag. 90Kg O

 

107.                        Bartosz Wójcik ur.17.07.1983r. Kat. wag. 75Kg O

 

108.                        Maciej Hallmann ur.25.09.1983r. Kat. wag. 75Kg O

 

109.                        Jakub Pączkowski ur.27.10.1997r. Kat.wag. 82,5kg J23

 

110.                        Tomasz Szarek  ur. 26.03.1988 r. Kat. wag. 90 kg  O

 

111.                        Dawid Drożek ur. 14.01.1996 r. kat. wag 100 O

 

112.          Artur Gęgotek ur.                      kat. wag 75 kg J23

 

113.         Ewelina Wawrzaszek ur.             kat. wag 72 kg J23

 

114.        Rafał Makowski ur.                     kat. wag. 90 kg 

 

115.       Witold Jałocha ur.                       kat. wag. 100 kg 

 

116.       Mirosław Juchnowski ur. 24.01.1975 r. kat. wag 110 M

 

 

 

 

 

 

 

Benchpress RAW

 

 

 

1.         Katarzyna Kamieńska ur. 18.06.1984 ur. Kat. Wag 82,5 kg. O

 

2.          Aleksandra Szymczykowska ur.17.04.1998 r. kat. Wag 56 J23

 

3.         Marta Religa ur.19.04.2004r. Kat.wag. 60Kg T13-15

 

4.         Marta Sak ur.05.11.2001r. Kat. wag. 56Kg T18-19

 

5.         Martyna Dubij ur.14.05.1999r. Kat.wag. 52Kg J23

 

6.         Natalia Wencel ur.28.11.1997r. Kat.wag. 56Kg J23

 

7.         Anita Grądzka ur.                 kat.wag. 48Kg O

 

8.         Donata Pryk ur.02.04.1993r. Kat.wag. 56Kg O

 

9.         Anna Kubaszewska ur.21.01.1995r. Kat.wag. 56Kg O

 

10.     Aleksandra Karczewska ur.18.01.1995r. Kat. wag. 56Kg O

 

11.     Aleksandra Szymczykowska ur.17.04.1998r. Kat. Wag. 56Kg O

 

12.     Honorata Kaczorowska ur.22.07.1985r. Kat. wag. 60Kg O

 

13.     Sylwia Gordon ur.10.04.1989r. Kat. wag. 67,5kg O

 

14.     Marta Chachuła ur.07.12.1987r. Kat.wag 75kg O

 

15.     Magdalena Ciureja ur.17.08.1988r. Kat.wag. 90Kg O

 

16.     Bartłomiej Prukop ur.14.01.2007r. Kat. wag. 48Kg T13-15

 

17.      Oskar Kropidłowski ur.15.09.2005r. Kat.wag. 56Kg T13-15

 

18.     Sebastian Żołądek ur.11.03.2006r. Kat.wag. 60Kg T13-15

 

19.     Przemysław Borkowski ur.11.05.2005r. Kat.wag. 60Kg T13-15

 

20.     Mateusz Leśniewki ur.13.01.2005 r. kat wag 75 kg. T13-15

 

21.     Dorian Jarosz ur.31.08.2005r. Kat.wag. 60Kg T13-15

 

22.      Eryk Banach ur.20.09.2005r. Kat.wag. 67,5kg T13-15

 

23.     Kamil Płaksa ur.09.01.2005r. Kat. wag. 67,5kg T13-15

 

24.     Karol Kwiatkowski ur.05.10.2003r. Kat.wag 67,5kg T16-17

 

25.     Mateusz Sapeta ur.20.05.2002r. Kat.wag. 75Kg T16-17

 

26.     Patryk Bała ur.18.05.2002r. Kat.wag 82,5kg T16-17

 

27.     Maciek Sujewski ur.02.01.2003r. Kat.wag. 82,5kg T16-17

 

28.     Wojciech Witkowski ur.03.05.2003r. Kat.wag. 82,5kg T16-17

 

29.     Krystian Krzywak ur.30.12.2003r. Kat.wag. 90Kg T16-17

 

30.     Kacper Kostera ur.06.05.2002r. Kat.wag. 90Kg T 16-17

 

31.     Artur Kozłowski ur.25.10.2002r. Kat.wag. 100Kg T16-17

 

32.     Filip Maciejewski ur.04.10.2002r. Kat.wag. 60Kg T18-19

 

33.     Damian Mendlewski ur.12.01.2001r. Kat.wag. 67,5kg T18-19

 

34.     Adrian Kabat ur.23.06.2001r. Kat.wag. 67,5kg T18-19

 

35.     Michał Mikulski ur.27.08.2001r. Kat.wag. 75Kg T18-19

 

36.     Eryk Gródż ur.05.08.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19

 

37.     Mateusz Stermolewski ur.21.05.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19

 

38.     Michał Kowalski ur.10.12.2001r. Kat.wag. 82,5kg T18-19

 

39.     Nikodem Cieleban ur.01.07.2000r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

40.     Kryspin Mankowski ur.11.12.2001r. Kat.wag. 90Kg T18-19

 

41.     Sebastian Świtoński ur. 09.04.1998 r. kat. Wag 75 kg. J 23

 

42.      Patryk Heblowski ur.05.05.2000r. Kat.wag. 67,5kg J23

 

43.     Jakub Chrzanowski ur.22.09.1997r. Kat.wag. 75 kg J23

 

44.     Paweł Zadrożny ur.12.06.1998r. Kat.wag. 82,5kg J23

 

45.      Dawid Urbanowicz ur.05.11.1999r. Kat.wag. 82,5kg J23

 

46.      Wojtek Zawadzki ur.29.05.1998r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

47.      Karol Zając ur.15.09.1997r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

48.     Norbert Kanduła ur.                  kat.wag. 90Kg J23

 

49.     Hubert Fink ur.15.11,1999r. Kat.wag. 90Kg J23

 

50.     Piotr Garbaczewski ur.12.12.1997r. Kat.wag. 100Kg J23

 

51.     Michał Pawłowski ur. 01.25.1998 r. kat. Wag 110 J 23

 

52.     Mateusz Kacperski ur.27.09.1997r. Kat.wag. 125Kg J23

 

53.     Piotr Jęsiak ur.13.07.1993r. Kat.wag. 67,5kg O

 

54.     Michał Zębrowski ur.12.02.1991r. Kat.wag. 67,5kg O

 

55.     Damian Matusiak ur.17.06.1983r. Kat. wag. 67,5kg O

 

56.     Wiesław Kiwacki ur.11.11.1976r. Kat.wag. 75Kg O

 

57.     Andrzej Kołodziejczyk ur.10.11.1990r. Kat.wag. 75Kg O

 

58.     Marcin Sokołowski ur.06.01.1990r. Kat. wag. 75Kg O

 

59.     Michał Potocki ur.26.04.1993r. Kat.wag. 82,5kg O

 

60.      Łukasz Betiuk ur.09.02.1987r. Kat.wag. 82,5kg O

 

61.     Łukasz Żulczyk ur.24.02.1987r. Kat.wag. 82,5kg O

 

62.     Michał Kowalski ur.10.12.2001r. kat wag. 82,5 kg T18-19

 

63.      Marek Tokarski ur.04.08.1981r. Kat.wag. 82,5kg O

 

64.     Patryk Kaczmarek ur.23.04.1995r. Kat.wag. 90Kg O

 

65.     Mateusz Rufkiewicz ur.27.06.1988r. Kat.wag. 90Kg O

 

66.     Łukasz Szczerba ur.11.01.1993r kat. Wag. 90 kg O

 

67.     Jakub Łabaj ur.                  kat.wag. 90Kg

 

68.      Leszek Pasieka ur.             kat.wag. 90Kg M 6

 

69.     Tomasz Trzciński ur.17.09.1982r. Kat.wag. 100Kg O

 

70.     Marceli Trompa ur.15.06.1981r. Kat.wag. 100Kg O

 

71.     Mateusz Grabowski ur. 07.05.1993r. kat wag. 100 O

 

72.      Jarosław Buczko ur.24.04.1992r. Kat.wag. 100Kg O

 

73.      Hubert Przybyłek ur.11.08.1993r. Kat.wag. 100Kg O

 

74.      Kamil Byszewski ur.01.01.1986r. Kat.wag. 100Kg O

 

75.     Patryk Kozieł ur.04.07.1987r. Kat.wag. 100Kg O

 

76.     Mateusz Garbowski ur.07.05.1993r. Kat.wag. 100Kg O

 

77.     Jarek Domański ur.03.01.1992r. Kat. wag. 100Kg O

 

78.     Zdzisław Sadowski ur.10.05.1989r. Kat.wag 110kg O

 

79.     Marcin Gołębiewski ur.03.09.1991r. Kat.wag. 110Kg O

 

80.     Rafał Niedżwiecki ur.02.07.1984r. Kat.wag. 110Kg O

 

81.     Łukasz Waszczuk ur.                 kat. wag. 110Kg O

 

82.     Adam Sławikowski ur.21.12.1986r. Kat. wag. 110Kg O

 

83.     Rafał Pałubicki ur. 1976r. Kat. wag. 125Kg O M

 

84.     Kamil Bałdyga ur.16.10.1988r. Kat.wag. 125Kg O

 

85.     Łukasz Dalewski ur.07.10.1982r. Kat.wag. 125Kg O

 

86.     Adrian Grabski ur.12.09.1982r. Kat.wag. 125Kg O

 

87.     Daniel Żarnowski ur.23.01.1981r. Kat.wag. 125Kg O

 

88.     Arkadiusz Herodowicz ur.07.10.1982r. Kat.wag. 125Kg O

 

89.     Michał Poczynek ur.21.12.1981r. Kat.wag. 140Kg O

 

90.     Krzysztof Cieślak ur.09.11.1984r. Kat. wag. 140Kg O

 

91.     Arkadiusz Duranowski ur.06.11.1982r. Kat. wag. +140kg O

 

92.     Marcin Karkula ur.22.12.1982r. Kat.wag. +140kg O

 

93.     Krzysztof Zakrzewski ur.               kat.wag. 100Kg M1

 

94.     Mariusz Walkiewicz ur.17.10.1978r. Kat.wag. 100Kg M1

 

95.     Tomasz Bejgrowicz ur.25.05.1979r. Kat. wag. 100Kg M1

 

96.     Mariusz Bartołowicz ur.10.12.1979r. Kat.wag. 110Kg M1

 

97.     Robert Drozdowski ur.04.02.1979r. Kat.wag. 140 kg M1

 

98.     Marcin Czaja ur.06.04.1976r. Kat. wag. 140Kg M1

 

99.     Krzysztof Klimaszewski ur.17.02.1976r. Kat. wag. 90Kg M1

 

100.                        Paweł Pracownik ur.27.08.1973r. Kat.wag. 75Kg M2

 

101.                        Bogdan Kropidłowski ur.27.08.1971r. Kat.wag. 75Kg M2

 

102.                        Marcin Racinowksi ur.02.09.1978r. kat. Wag 90 (Niepełnosprawny)

 

103.                        Michał Kopiec ur.29.08.1974r. Kat. wag. 90Kg M2

 

104.                        Juliusz Zbierski ur.02.04.1974r. Kat.wag. 90Kg M2

 

105.                        Hovhannes Yazichyan ur.08.08.1971r. Kat.wag. 100Kg M2

 

106.                        Wojciech Kaliciak ur.                    kat.wag. 100Kg M2

 

107.                        Arkadiusz Polok ur.12.05.1973r. Kat.wag. 110Kg M2

 

108.                        Rafał Gomuła ur.30.10.1974r. Kat.wag. 125Kg M2

 

109.                        Sławomir Sudak ur.27.02.1969r. Kat. wag. 82,5kg M3

 

110.                        Ireneusz Pryk ur.06.04.1970r. Kat.wag. 82,5kg M3

 

111.                        Mariusz Ruwkiewicz ur.23.03.1967 r. Kat. Wag. 100 M 3

 

112.                        Krzysztof Bożyczko -Jałocha ur.02.09.1965r. Kat.wag. 125Kg M3

 

113.                        Marek Dawidowicz ur.26.01.1970r. Kat.wag. 140Kg M3

 

114.                        Paweł Jabłoński ur.26.03.1961r. Kat.wag. 82,5kg M4

 

115.                        Eugeniusz Wittstock ur.21.02.1961r. Kat.wag. 82,5kg M4

 

116.                        Zdzisław Leśniewski ur.14.06.1959r. Kat. wag. 90Kg M5

 

117.                        Roman Raczkowski ur.13.02.1961r. Kat. wag. 100Kg M5

 

118.                        Janusz Witkowski ur.22.02.1960r. Kat wag. 110Kg M5

 

119.                        Henryk Świerzy ur.08.03.1956r. Kat. wag. 110Kg M5

 

120.                        Antoni Kaliński ur.01.10.1953r. Kat.wag. 67,5kg M6

 

121.                        Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag. 90kg M6

 

122.                        Jan Biskup ur.27.03.1954r. Kat.wag. 100Kg M6

 

123.                        Ryszard Wilczak ur.26.10.1955r. Kat.wag. 110Kg M6

 

124.                        Wojciech Grabowski ur.31.03.1951r. Kat.wag. 110Kg M6

 

125.                        Roman Wanot ur.22.05.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7

 

126.                        Kazimierz Tamiłowski ur.02.02.1948r. Kat. wag. 82,5kg M7

 

127.                        Stefan Sochański ur.17.11.1948r. Kat.wag. 90Kg M7

 

128.                        Jan Cenkiel ur.16.03.1949r. Kat.wag. 90Kg M7

 

129.                        Wiesław Dąbrowski ur.12.05.1940r. Kat. wag. 75Kg M8

 

130.                        Sylwester Kubacki ur.14.09.1944r. Kat. wag 82,5kg M8

 

131.                        Krzysztof Ziębaur.30.03.1994r. Kat. wag 90kg O

 

132.                        Adam Ubertowski ur.19.02.1967r. Kat.wag. 125Kg M3

 

133.                        Kamil Radecki ur.17.02.2001r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

134.                        Konrad Misieczko ur.14.07.1996r. Kat. wag. 90Kg O

 

135.                        Łukasz Skóra ur.21.07.1985r. Kat. wag. 90Kg O

 

136.                        Bartosz Mocarski ur.13.09.1986r. Kat. wag. 100Kg O

 

137.                        Dariusz Zwoliński ur.06.11.1974r. Kat. wag. 90Kg M2

 

138.                        Remigiusz Zwoliński ur.15.08.2003r. Kat. wag. 110Kg T16-17

 

139.                         Marcin Zwoliński ur.22.01.2005r. Kat. wag. 75Kg T13-15

 

140.                        Łukasz Brzeziński ur.14.05.1989r. Kat. wag. 90Kg O

 

141.                        Łukasz Kozłowski ur.10.12.1982r. Kat. wag. 75Kg O

 

142.                        Krystyna Abramczyk-Puzio ur.23.04.1965r. Kat. wag. 90Kg M3

 

143.                        Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat. wag. 75Kg M6

 

144.                        Erik Kasprowicz ur.01.12.2002r. Kat. wag. 90Kg T16-17

 

145.                        Patryk Cyrankowski ur.04.11.2002r. Kat. wag. 75Kg T16-17

 

146.                        Kuba Pawełkiewicz ur.22.03.2006r. Kat. wag. 56Kg T13-15

 

147.                        Grzegorz Peksa ur.13.03.1969r. Kat. wag. 140+Kg M3

 

148.                        . Daniel Kowalczyk ur.24.12.1977r. Kat. wag. 100Kg O

 

149.                        Dorota Durczak ur.25.05.1988r. Kat. wag. 52Kg O

 

150.                        Kuba Pawełkiewicz teen 13-15 lat Kat. Wag 56 kg

 

151.                        Kajtek Godlejewski teen  13-15 lat Kat. Wag.67kg

 

152.                        Erik Kasprowicz teen 16-18  Kat. Wag.90 kg

 

153.                        Patryk Cyrankowski teen 16-18 lat Kat. wag 82.5 kg

 

154.                        Dawid Marańda junior 18-19 lat Kat. Wag 82.5 kg

 

155.                        Grzegorz Peksa master +50 Kat wag. +140 

 

156.                        Mirosław Urbaniak ur. 06-04-1961 kat. Wag. 90 kg M4

 

157.                        Paweł Sztachelek ur.21.07.1991r. kat. Wag.  125 kg. O

 

158.                        Radosław Borowy ur.30.01.1995 r. kat. Wag. 100 kg. O

 

159.                        Tomasz Trzciński ur.17.09.1982 r. kat. Wag. 100 O

 

160.                        Damian Stankiewicz ur. 05.09.1998 r. kat. Wag. 90 kg. J 20-23

 

161.         Mirosław Juchnowski ur. 24.01.1975 r. kat. wag 110 M

 

 

 

 

 

 

 

Przysiad RAW (Squat RAW)

 

 

 

 

 

1.         Magdalena Ciureja ur.17.08.1988r. Kat. wag. 90Kg O

 

2.         Kacper Kostera ur.06.05.2002r. Kat. wag. 90Kg T16-17

 

3.         Filip Maciejewski ur.04.10.2002r. Kat. wag. 60Kg T18-19

 

4.         Mateusz Stermolewski ur.21.05.2001r. Kat. wag. 82,5kg T18-19

 

5.         Kryspin Mankowski ur.11.12.2001r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

6.          Nikodem Cieleban ur.01.07.2000r. Kat. wag. 90Kg T18-19

 

7.         Wojtek Zawadzki ur.29.05.1998r. Kat. wag. 82,5kg J23

 

8.         Michał Pawłowski ur.01.25.1998 r. Kat wag 110kg  J23

 

9.         Mateusz Wójtowicz ur.18.10.1994r. Kat .wag. 82,5kg O

 

10.     Mateusz Rufkiewicz ur.27.06.1988r. Kat. wag. 90Kg O

 

11.     Karol Frąckowiak ur.08.12.1991r. Kat. wag. 100Kg O

 

12.     Jacek Tyma ur.04.07.1981 r. kat wag. 100 O

 

13.     Wiesław Wróbel ur. 2,07,1957  kat. Wag 100 M5

 

14.     Łukasz Waszczuk ur.                    kat. wag. 110Kg O

 

15.     Patryk Łazor ur.03.08.1993r. Kat. wag. 125Kg O

 

16.     Mariusz Wyrozębski ur.01.04.1982r. Kat. wag. 140Kg O

 

17.     Robert Drozdowski ur.04.02.1979r. Kat. wag. 140Kg O i M

 

18.     Grzegorz Drewniany ur.20.03.1977r. Kat. wag. 100Kg M1

 

19.     Tomasz Bejgrowicz ur.25.05.1979r. Kat. wag. 110Kg M1

 

20.     Mariusz Rufkiewicz ur.23.03.1967r. Kat. wag. 110Kg M3

 

21.     Janusz Witkowski ur.22.02.1960r.Kat wag. 110Kg M5

 

22.     Zbigniew Cabaj ur.10.04.1955r. Kat. wag. 90Kg M6

 

23.     Marek Wawszczyk ur.18.06.1991r. Kat. wag. 90Kg O

 

24.     Rafał Grzesiuk ur.08.06.1986r. Kat. wag. 67,5Kg O

 

25.     Paweł Likus ur.01.04.1991r. Kat. wag. 90Kg O

 

26.     Dariusz Zwoliński ur.06.11.1974r. Kat. wag. 90Kg M2

 

27.     Remigiusz Zwoliński ur.15.08.2003r. Kat. wag. 110Kg T16-17

 

28.     Marcin Zwoliński ur.22.01.2005r. Kat. wag. 75Kg T13-15

 

29.     Krystyna Abramczyk-Puzio ur.23.04.1965r. Kat. wag. 90Kg M3

 

30.     Zbigniew Koper ur.04.10.1953r. Kat. wag. 75Kg M6

 

31.     Przemysław Kawczyński ur. 27.03.1994 r. kat wag 82.5 kg O

 

32.     Andrzej Kołodziejczyk ur.10.11.1990r. Kat. wag. 75Kg O

 

33.     Przemysław Kawczyński ur. 27.03.1994 r. kat wag 82.5 kg O

 

34.     Damian Stankiewicz ur. 05.09.1998 r. kat. Wag. 90 kg. J 20-23

 

Wyniki MMP 2019

Wyniki Zalesie 2019: https://drive.google.com/file/d/17Nq4Jb2J3VZc80TykHnaT96kD4Ef40m1/view?usp=sharing

Medal MMP 2020

Medal MMP 2020

Wyniki Puchar Karpat

 

 

                               

Sukcesy F.Szabluk

 

19.02.2020

Tegoroczne zawody są organizaowne przy pomocy firmy GRAND

 

30.01.2020

 

Zainteresowani kupnem koszulek proszeni są o bezpośredni kontakt e-mailowy z

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (w treści maila należy wpisać imię, nazwisko, waga i wzrost). Cena

koszulki 80 zł, odbiór na zawodach.

 

21.12.2019

Ważna informacja dla zawodniczek i zawodników.

 

      Polska Unia Trójboju Siłowego po raz jedenasty organizuje Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Squat, Benchpress  Deadlift  w Zalesiu w dniach 28-29.03.2020r  a po raz pierwszy trójbój siłowy w całości  plus single jak zawsze.

       Zapraszamy wszystkich zawodników z każdej federacji bez wyjątku. Zawsze startowali zawodnicy z wszystkich federacji.

       Mistrzostwa Polski rozegrane jak zawsze RAW federacji GPC a EQ plus Monster WUAP. Drobna zmiana w WUAP są dwie komendy w Benchpress oraz może być szerszy uchwyt + 81 cm.

       Nad całością piecze ma Franciszek Szabluk Prezes  PUTS GPC i WUAP.

Zwracam się z prośbą o zgłoszenia i wpłaty startowego na konto do 01.03.2020r.:

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej Oddz. w Zalesiu

58 8025 0007 0682 4019 3000 0010

      Wcześniejsze wpłaty startowego usprawnią i przyspieszą czas ważenia szczególnie w sobotę i w niedzielę rano.

W wyjątkowych sytuacjach będzie można opłacić startowe w dniu ważenia bez dodatkowej opłaty.

Zgłoszenia zawodników bezwzględnie do dnia 04.03.2020r. Z powodu przygotowania minutowego harmonogramu , medali i pucharów.

Opłata startowa:

PL(Trójbój)                             200zł

          dodatkowy singiel                   100zł

          i każdy następny

          Pierwszy start singiel              150zł

          drugi singiel i każdy następny 100zł

Zawodnicy z innych krajów wnoszą opłatę startową na miejscu w dniu ważenia.

PL(Trójbój)                                       50 euro

dodatkowy singiel i każdy następny 25 euro

Benchpress                                        40 euro

plus Deadlift + Squat                         25euro            

 

Można będzie przenieść wynik z PL(Trójbój) do rywalizacji singli według życzenia zawodnika dopłacić 100zł lub drugi  raz startuje.

 

 

Hotel „Pajero” oferuje  15 % zniżki

 

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam 

Prezes PUTS Franciszek Szabluk